Posledný novembrový deň sme v klube využili na návštevu mestskej knižnice. Oddelením pre deti a mládež nás sprevádzal pán knihovník Boris, ktorý deťom vysvetlil, ako to v knižnici funguje – ako sú knihy usporiadané, ako si v množstve zaujímavých kníh nájsť tú svoju a že okrem kníh si deti môžu požičať i časopisy a spoločenské hry.
Návšteva pokračovala spoločným čítaním knihy a rozhovorom. Každé dieťa si domov v taške odnieslo prihlášku do knižnice. Veríme, že sa nám aj prostredníctvom takýchto spoluprác podarí vychovať triedu dychtivých čitateľov.
